Turková Anna (Praha 1898)
Lesní zátiší, signováno a datováno vlevo dole W. A. Turková 1924, olej/plátno, 67,5 x 53 cm, rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Turková Anna (Praha 1898)
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |